Tłuszcz w udach

Niestety schudnięcie w udach nie należy do najłatwiejszego zadania o czym powinniśmy wiedzieć już na samym początku. Nie oznacza to jednak, że zgubienie zbędnych kilogramów czy odpowiednie ich ukształtowanie jest niemożliwe, wymaga jednak większego nakładu pracy. Dlatego warto wiedzieć jakie rozwiązania jest dobrze zastosować – przede wszystkim ćwiczenia, a niejednokrotnie odpowiednią dietę. Przeczytaj poniższe informacje, by wyciągnąć odpowiednie wnioski które uświadomią Ci, jakie są sposoby na rozwiązanie Twojego problemu.


1. Oczywiście nie wszyscy wiedzą, że odpowiednie zestawy ćwiczeń opracowane tylko na partię ud mają za zadanie nie tylko spalić tłuszcz ale również ukształtować mięśnie. Dlatego nie jest możliwe by uda z dnia na dzień stały się chudsze.

2. Można postawić na aerobic który w prawidłowy sposób rozciągnie nasze mięśnie, jednak w tym przypadku pamiętajmy o tym aby regularnie i systematycznie ćwiczyć. Tylko wtedy uzyskamy zadowalający nas efekt. Minimum o jakim trzeba pamiętać to 30 minut przez co najmniej 3 dni w tygodniu.

3. Tradycyjne ćwiczenia, oraz te dobrze ci znane wiążą się z treningiem siłowym dostosowanym do twoich ud które świetnie się sprawdzają. Zalecają się do nich bieganie, nożyce w wielu pozycjach, jazda na rowerku czy też chodzenie na długie spacer, a nawet po schodach. Bieganie ma na celu spalenie tłuszczu nie tylko w nogach, ale również cały ciele, zresztą daje taki sam efekt jak jazda na rowerze lub też spacery z odpowiednimi obciążnikami przy nogach.

jak schudnac w udach4. Warto odwiedzić siłownię jeśli masz na to czas i chęci, będziemy dzięki temu posiadać dostęp do odpowiednich urządzeń i przyrządów niezbędnych do treningu. Główna zasada w takim miejscu to przede wszystkim skorzystanie z usług indywidualnego trenera oraz nie przeciążanie się na samym początku.

5. Czy wiesz, że nie da się schudnąć w udach jeśli nie zgubimy kilku kilogramów z masy całego naszego ciała? Zatem istnieje konieczność wprowadzenia diety. Jedną z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych jest dieta redukcyjna, którą na pewno warto zastosować.

Dieta Redukcyjna to przede wszystkim pokarmy oparte o takie produkty jak :

Czerstwe pieczywo a nawet suchary, gotowane ewentualnie duszone mięso, wyłącznie chude wędliny, warzywa i owoce a także drobna kasza. Pamiętajmy o tym aby regularnie i w niewielkich ilościach spożywać przygotowanie posiłki oraz by były one lekkie i pozostawić lekkie uczucie niedosytu. Według zasady ostatni posiłek spożyj około 2 godziny przed zaśnięciem, oraz nigdy nie decyduj się na ćwiczenia zaraz po spożyciu, niech minie chociaż godzina zarówno przed jak i po posiłku.

6. Warto w przypadku wystąpienia cellulitu zastosować odpowiednie kremy tym bardziej, jeśli są one produktami naturalnymi. Na pewno przyśpieszą pewne procesy a przede wszystkim poprawią elastyczność twojej skóry.

3.25 avg. rating (67% score) - 8 votes

Leave a reply